Ванхауте: Екстерно за владата!

09.03.2016 | 08:33
Прочитано: 6345
По вчерашната жестока собраниска дебата меѓу пратениците од власта и опозицијата за екстерното тестирање на својот препознатлив начин коментираше белгискиот експерт за спроведување на договорот од пржино Питер Ванхауте. Тој на неговиот твитер профил напиша, „ајде да воведеме екстерно тестирање за владата“.
 

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.