Укината забраната за камиони на превојот Пресека

12.01.2017 | 10:18
Прочитано: 1265

Забраната за сообраќај за тешки товарни возила на планинскиот превој Пресека утрово е укината.

Како што соопшти Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот за камиони е повторно востановен од 09:30 часот. 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.