Tрајковски најави враќање пари на жителите кои учествувале во изградбата на фекална канализација

21.10.2017 | 14:02
Прочитано: 778

Кандидатот за градоначалник на општина Гази Баба од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Тони Трајковски им вети на жителите од Стајковци, Инџиково и околните населби враќање на парите кои ги дале за изградба на фекална канализација.

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.