Спасовски: МВР спровела внатрешна истрага за проневера на 30 милиони евра

12.02.2018 | 14:35
Прочитано: 2363

МВР спровела внатрешна истрага за проневера на 30 милиони евра во време кога оваа институција ја водеше Гордана Јанкуловска - рече министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на денешната донација на  16 нови возила за граничната полиција од Германија.

 

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.