30.07.2012 - 13:36
Верниците во Варшава на 1 август, за време на концертот на Мадона на Народниот стадион, ќе му се молат на Господ да и прости на блудната американска...
30.07.2012 - 11:26
Зад себе има два брака, па не чуди што Бритни Спирс има маки околу организирањето на својата трета венчавка на која инсистира нејзиниот вереник...
30.07.2012 - 10:35
Иако и двајцата за тоа молчат, се појасно е дека Кејти Пери (27) и Џон Мајер (34) се новиот љубовен пар. Нивното дружење почнало како деловна...
29.07.2012 - 10:19
Прв пат по објавувањето на веста дека се разведува, Том Круз даде изјава за медиумите.   Иако новинарите „му ги влечеле зборовите од уста“ за...
15.07.2012 - 13:03
Француската крајно десничарска партија – Националниот Фронт ќе ја тужи Маодна откако таа на вчерашниот концерт на Стад де Франс, дифузираше на...
05.07.2012 - 14:24
Еден месец по стапувањето во брак, Метју Меконахи објави дека Камила е бремена со нивното трето дете.   „Среќен роденден Америка, имам уште...
05.07.2012 - 14:21
Новите правила кои ги постави кралицата Елизабета ја посрамиле Кејт Мидлтон. Односно кралицата бара Кејт да не се дружи со двете ќерки на принцот...
05.07.2012 - 14:16
Откако ужива во убавините на Париз, Џенифер Анистон и Џастин никогаш не биле посреќни. Страста ја одржуваа со секс, но идилата ја расипа темата за...