06.08.2012 - 12:39
Според пишувањата на таблоидот „Сан“, холивудскиот актер Бред Пит го планира секој можен детал на венчавката со Анџелина Џоли.   Според некои...
06.08.2012 - 11:42
Актерката Натали Портман стапна на лудиот камен. На приватна еврејска церемонија му го кажа судбоносното „да“ на својот вереник Бенџамин Милпид....
06.08.2012 - 11:36
Естела дел Кармен, ќерката на Антонио Бандерас и Мелани Грифит ги вооодушеви со својата убавина сите присутни на хуманитарната забава во Шпанија....
06.08.2012 - 11:30
Српската фолк ѕвезда Драгана Мирковиќ има убедливо најскапи автомобили, а по неа следат нејзините колешки од естрадата Лепа Брена, Цеца Ражњатовиќ,...
05.08.2012 - 16:01
Арнолд Шварценегер во младоста три дена минал во воен затвор. Додека го отслужувал воениот рок, актерот бил казнет поради бегство од касарната за да...
05.08.2012 - 14:53
Денеска се навршуваат 50 години од смртта на легендарната Мерлин Монро, која многумина сеуште ја сметаат за најголемата Холивудска дива и поим за...
04.08.2012 - 21:05
Американскиот таблоид Национал Енкуаиер објавил насловна со никогашната детска ѕвезда Меколи Калкин и тврдат дека некогашниот актер е зависник од...
04.08.2012 - 10:28
Американскиот пејач Стиви Вондер поднесе барање за развод од модната дизјанерка Кај Милард Морис, со која е во брак 11 години.   Портпаролот на...