27.09.2012 - 11:26
Еден од најсексипилните задници во светот осигурен на пет милиони долари, отсега ќе може да се види во сатиричната верзија за реклама на осигурување...
27.09.2012 - 10:58
Британскиот телевизиски продуцент и судија на американскиот Х Фактор, Симон Ковел е во врска со американскиот модел и актерка, Кармен Електра....
26.09.2012 - 12:37
Тајкун од Хонг Конг нуди 50 милиони евра за мажот кој ќе ја заведе неговата ќерка лезбејка. На овој чекор 78 годишниот Цецил Чао се одлучил по...
26.09.2012 - 11:57
Поп кралицата Мадона ги збуни своите фанови на концертот во Вашингтон, барајќи од нив на претстојните претседателски избори да дадат поддршка за „...
26.09.2012 - 10:46
Голем број турски граѓани сакаат да донираат дел од црниот дроб на холивудската актерка Анџелина Џоли, откако се појавија гласини дека таа боледува...
26.09.2012 - 10:26
Крис Браун неодамна во Вирџинија беше тестиран на дрога, а резултатите покажаа дека тој е позитивен на марихуана.   Раперот мора да се појави на...
25.09.2012 - 11:59
Шармантната Софиа Вергара ја прославила „големата вечер“ за својата емисија Modern Family играјќи на столица.   Нејзиниот секси танц во стилот...
25.09.2012 - 11:50
Холивудската актерка Анџелина Џоли, која е специјален пратеник на Врховниот комесаријат за бегалци на Обединетите нации,  за време на...