Шилегов: Потребна е соработка меѓу градоначалниците

21.10.2017 | 17:23
Прочитано: 2529

Градоначалникот на Скопје и општинските градоначалници мора да соработуваа за решавање на приблемите на граѓаните, вели идниот градоначалник на главниот град, Петре Шилегов. Кандидатот за градоначалник на општина Гази Бара пак најави серија проекти за подобрување на живовот на граѓаните на општината.


 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.