Шеќеринска за фактор магазин: Лош ден за Иванов

13.06.2018 | 17:21
Прочитано: 8275

Ова е лош ден за претседателот Иванов, но не смее да прерасне во лоши деноиви за Македонија. Со напуштањето на средбата со премиерот и шефот на дипломатијата Иванов врти грб на македонски граѓани, вели министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска.

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.