Се самоуби синот на Тина Тарнер!

04.07.2018 | 09:08
Прочитано: 5968

Синот на пејачката Тина Тарнер, Крег Рејмонд Тарнер (59) се самоуби со огнено оружје во својот дом во Студио Сити, Калифорнија.

Локалните власти потврдија дека тој вчера напладне бил пронајден мртов. Неколку часа претходно, неговата мајка гостуваше на Џорџо Армани шоуто на модна недела во Париз.

Крег беше најстариот син на познатата пејачка и на познатиот саксофонист Рејмонд Хил.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.