Прв еколошки салон на T-Мобајл во Mакедонија

10.11.2017 | 21:29
Прочитано: 3515

 

T-Мобајл со нов концепт на продавници во Mакедонија.

Продажниот салон во трговскиот центар Сити мол во Скопје  е еколошки и е прв од ваков вид во групацијата Дојче Телеком.

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.