Протест поради загадувањето

14.01.2018 | 14:31
Прочитано: 1210

Нов протест против загадениот воздух ќе се одржи денеска. Протестот го организираат граѓани кои преку социјалните мрежи ги повикаа сите загрижени граѓани да излезат и да им се придружат.
Јован Ѓорговски
The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.