Протест на исклучените граѓани од системот на топлификација

23.09.2017 | 14:22
Прочитано: 1152

Граѓаните исклучени од системот на топлификација денеска го одржуваат  132-от мирен протест кај Трумфалната порта.

На протестот, како што стои во нивното соопштение, ќе информираат за вклучувањето на нивните барања и предлози во нивните закони за нотари и извршувања, како и за рефоримите во судството.

 

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.