Програма за финансирање на зелената економија во Македонија

24.04.2018 | 12:09
Прочитано: 1471

Вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев  учествуваше  на конференција за промоција на „Програмата за финансирање на зелената економија во Македонија“ во организација на европската банка за обнова и развој.

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.