Пратеникот Љубен Арнаудов и организаторите на протестите од 27 април Дамовски и Бетмен се во куќен притвор

22.02.2018 | 14:01
Прочитано: 1878

Пратеникот Љубен Арнаудов и организаторите на протестите од 27 април Борис Дамовски и Богдан Илиевски – Бетмен се веќе дома. Сите решенија уште вчера стигнале до истражниот затвор Шутка и од полноќ осомничените биле транспортирани до своите домови во куќен притвор, потврди за Телевизија 24 директорот на затворот Шутка.
 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.