Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон можеби ќе ја одиграат животната улога

06.08.2018 | 15:30
Прочитано: 1314

Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон добија можност повторно заедно да ги одиграат главните улоги во голем и многу исплатлив проект, каде ќе мора да бидат вљубена двојка.

Близок извор тврди дека не постои причина што ќе ги спречи да одбијат толку квалитетна и профитабилна понуда.

Тие двајца ги средија односите, а продуцентите на филмот нестрпливо го очекуваат нивниот одговор, имајќи предвид дека ниту Бред, ниту Џенифер не сакаат да глумат вљубена двојка, па затоа преговорите се во тек.

Џенифер и Бред никогаш досега не биле заедно да филмско платно, освен во една епизода на серијата „Пријатели“, каде познатиот глумец имал кратка улога.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.