Османи: Никој нема да го штити Бекир Асани

12.03.2018 | 13:48
Прочитано: 4633

Вицепремиерот, Бујар Османи, ги повика денеска надлежните да преземат мерки во врска со навредите и заканите што Беќир Асани од ДУИ му ги испраќал на претседателот на ЗНМ, Насер Селмани.

Тој денеска го осуди однесувањето на Асани и рече дека ниту тој, ниту Владата, нема да штитат никого.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.