Најмалку тројца повредени во престрелка пред седиштето на НСА

14.02.2018 | 14:46
Прочитано: 840

Најмалку три лица се ранети во престрелка пред седиштето на американската Националната агенција за безбедност НСА.

Според американски медиуми, уапсено едно лице. 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.