Мотоциклистите на простест

25.04.2018 | 20:19
Прочитано: 5106

Во знак на протест против се почестите сообраќајни несреќи во кои учествуваат мотоциклисти но и со апел за зголемена внимателност на сите учесници во сообраќајот, попладнево се одржа протест на мотоциклистите.

Стратна точка беше порта Македонија, а мотоциклистите на своите мотори упатија порака дека се еднакви учесници во сообраќајот.The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.