Милошоски: Заев продолжува да ја одржува во живот кризата во земјава што тој ја создаде

26.12.2016 | 16:15
Прочитано: 13303
Тоа што Заев се повикува на некаков црн 24-ти декември, на некои поранешни кризни ситуации, само е показател дека неговата цел е со своето дејствување да продолжи да ја одржува во живот кризата во  Македонија  што тој ја создаде изјави членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.