Марин: Секој жител во секоја општина заслужува одговорна локална власт

11.10.2017 | 17:24
Прочитано: 649

Кандидатот за градоначалник на Аеродром од СДСМ, Златко Марин денеска изјави дека 11 октомври е денот кога се поставени основите на македонската државност. Секој жител, во секоја општина, заслужува одговорна локална власт која ќе овозможи сите услови за квалитетен живот – посочи Марин.The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.