Кој ќе понесе одговорност?

11.01.2017 | 20:02
Прочитано: 4579
Дел од познавачите на состојбата велат дека за недостатокот на струја и испадот на блокот три од РЕК Битола одговорност мора да има.
 

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.