Кејти Пери и Орландо Блум повторно заедно?

15.08.2017 | 15:33
Прочитано: 2418

Пејачката Кејти Пери и актерот Орландо Блум беа во врска 10 месеци, која заврши на почетокот на оваа година.

Меѓутоа, изминатиов викенд тие биле видени заедно на концертот на Ед Ширан во Лос Анџелес, каде според очевидци „си разменувале нежни допири“.

Неколкумина обожаватели успеале да ги фотографираат Кејти и Орландо и овие фотографии набрзо се проширија низ социјалните мрежи, по што почнаа да се јавуваат и претпоставки дека тие се повторно заедно.

Засега нема реакција од страна на Пери и Блум на ваквите претпоставки.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.