Карлеуша: Ако Србија го победи Бразил ќе трчам гола

27.06.2018 | 09:59
Прочитано: 9086

Српската пејачка, Јелена Карлеуша, сопругата на српскиот фудбалски репрезентативец, Душко Тошиќ на социјалните мрежи напиша дека доколку Србија вечерва победи во двобојот со Бразил на Мундијалот во Русија, таа ќе трча гола.

„Малку е познато дека не одлетав во Москва бидејќи веќе не можам да го поднесам стресот. Ако го победиме Бразил, ќе се соблечам гола и ќе трчам до Русија“ - вели пејачката.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.