Јункер: Никој нема да влезе во Унијата до крајот на мојот мандат

12.01.2018 | 14:11
Прочитано: 5302

Никој нема да влезе во Унијата до крајот на мојот мандат - порача претседателот на Европската комисија Жан Клод Јункер . Претседателот на Бугарија Бојко Борисов пак рече дека финансиските фондови се значајни за развој на Балканот.

 

 

 

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.