Известување од Телевизија 24

23.11.2017 | 18:42
Прочитано: 5792

Почитувани гледачи,

Сакаме да ве известиме во врска за неможноста за следење на нашата програма преку мрежата на Македонски телеком.

Имено, станува збор за технички проблем поради кој нема сигнал на Max тв.

Телеком работи на отстранување на проблемот и се надеваме дека ТВ 24 многу скоро ќе биде достапна и на Мax тв.

 

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.