Груевски: Одлуката на СДСМ штетна за граѓаните

30.04.2014 | 14:25
Прочитано: 4218
А лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денеска со коментар за одлуката на социјалдемократите за не ги прифаќаат пратеничките манадати од неделните предвремени парламентарни избори.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.