Ѓорѓиевски: СЈО води политички мотивирана хајка против ВМРО-ДПМНЕ

16.07.2017 | 13:16
Прочитано: 10511

Специјалното јавно обвинителство води организирана, политички мотивирана хајка против ВМРО-ДПМНЕ и раководството на партијата, само за да му помогне на Зоран Заев и СДС, обвинуваат од ВМРО ДПМНЕ.

 

 

 


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.