Фактор здравје 20 03 2017

Тема: Откривање и третман на бемки Гостин: д-р Тихомир Цветковиќ - дерматолошко естетска ординација ДЕРМА ПЛУС

See video

Емисии

15.10.2018 - 10:07
Гости: Гордан Николов - директор на Музеј на Македонија и Гоце Наумов - археолог, кустос на изложбата
15.10.2018 - 10:02
Гости: Дивна Видиниќ - директор на ДСУ „Св. Наум Охридски“ и Живко Јаневски - координатор на фестивалот и проф. по македонски јазик и литература
13.10.2018 - 19:13
Македонската фудбалска репрезентација пред важни натпревари... Како течеа подготовките, ви носиме дел од атмосферата и нормално сите навиваме за пласман на Европското фудбалско првенство...
13.10.2018 - 00:50
Дебатата за уставните измени продолжи... Владата со четири суштински измени на Уставот – процесот го продолжува во Собрание... Ќе ги усогласат ли ставовите, власта и опозицијата? Германската канцеларка Меркел му пиша на премиерот Заев Договорот од Преспа нуди историска шанса за Македонија... Како понатаму?. Дебата со Иван Анастасовски, поранешен потпретседател на Собранието, Петар Богојески, поранешен заменик секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Имер Селмани.