Договорот со Бугарија е добар чекор напред кон евроатлантската иднина

29.11.2017 | 18:02
Прочитано: 1610

Договорот со Бугарија е добар чекор напред кон евроатлантската иднина на Македонија оценија дискутантите на денешната тркалезна маса во Министерството за надворешни работи. Следен чекор е решавање на другите отворени прашања.


 

 

 


Ивана Стојкова
The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.