Дневна новогодишна забава во Македонско село

07.12.2017 | 18:33
Прочитано: 1995

Доколку сакате поразлична забава пред големата вечерна прославата за новата година, ние имаме одличен предлог за вас!

Во комплексот Mакедонско село, на 31 декември ќе се случи најдобрата дневна новогодишна забава. Забавата се организира на чардакот на ресторанот Македонски Ан со почеток од 12:00 часот.

За време на дневната забава, гостите ќе имаат можност да наздрават со своето друштво во прекрасниот празничен амбиен на комплексот, надополнет со одлична музичка програма на Boris & The Band и DJ Darko и да уживаат во деликатесното мезе и традиционалните специјалитети, по кои е познато Македонското село.

Резервирајте го вашето место на тел. 070 220 600.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.