Заев му честиташе на Мицотакис - Ќе ја добие ли Македонија поддршката за ЕУ?
Foto

Заев му честиташе на Мицотакис - Ќе ја добие ли Македонија поддршката за ЕУ?

0 Коментари

Остави коментари