ВМРО-ДПМНЕ: Поминаа три дена, а Катица Јанева ја нема
Foto

ВМРО-ДПМНЕ: Поминаа три дена, а Катица Јанева ја нема

Специјалната обвинителка, Катица Јанева со плата тешка илјадиници евра веќе три дена се крие од јавноста и нега од одговорност по скандалот со случајот „Рекет“ – реагираат од ВМРО-ДПМНЕ. Бараат и одговори зошто на Јанева и е одземен телефонот а притвор за неа нема.

0 Коментари

Остави коментари