Шекеринска: ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги потценува граѓаните
Foto

Шекеринска: ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги потценува граѓаните

Носителката на кандидатската листа на коалицијата „Можеме“ во изборната единица 5, од редовите на СДСМ, Радмила Шекеринска вели дека ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги потценува и да ги плаши граѓаните.

0 Коментари

Остави коментари