Се појави нова снимка поврзана со „Рекет“, на неа се слуша и гласот на Катица Јанева
Foto

Се појави нова снимка поврзана со „Рекет“, на неа се слуша и гласот на Катица Јанева

Утринава новинарот Ларис Гајсер, во италијанскиот весник „Ла Верита“ објавени нови снимки за случајот „Рекет“. На новата снимка се слуша и гласот на специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева.

„Не се секирај за ништо се ќе биде ОК“ - вели таа. Зборовите, наводно се упатени до бизнисменот, Орце Камчев.

Погледнете:

0 Коментари

Остави коментари