Мицкоски: СДСМ 18 години нема победено на парламентрарни избори
Foto

Мицкоски: СДСМ 18 години нема победено на парламентрарни избори

Лидерот на најголемата опозициска партија, Христијан Мицкоски денеска од Чаир истакна дека СДСМ 18 години нема победено на парламентрарни избори.

0 Коментари

Остави коментари