Катица Јанева во знак на револт се соблекла во долна облека во Заводот за ревизија
Foto

Катица Јанева во знак на револт се соблекла во долна облека во Заводот за ревизија

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева доби прекршочна пријава откако денеска на состанок во Државниот завод за ревизија почнала да се однесува дрско и непристојно, а во еден момент ја соблекла својата облека и останала по здолниште.

Јанева останала да присуствува во салата по долна облека во присуство на повеќе лица.

Претходно, таа од нејзиниот дом била спроведена во Државниот завод за ревизија, каде требало да се одржи официјален состанок со претставници на заводот.

Информацијата ја потврдија и од МВР.

0 Коментари

Остави коментари