Интервју со Вилма Рускоска
Foto

Интервју со Вилма Рускоска

 

Обвинителката Вилма Рускоска, денеска и официјално со свечена заклетва стана шефица на обвинителството за организиран криминал.

 

0 Коментари

Остави коментари