Дачиќ му запеа на Ердоган

11.10.2017 | 17:51
Прочитано: 3913

Српскиот министер за надворешни работи повторно беше главен „забавувач“ на еден официјален настан, овој пат, на свечената вечера во Белград, во чест на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган.


The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.