Бујароска - Од владата очекувавме повеќе против загадувањето

14.01.2018 | 11:58
Прочитано: 1476

Посериозно почна да се решава проблемот со загадувањето, но не со брзината со која очекувавме да се остварат барањата нa еколошките организации, вели Александра Бујароска од фронт 21/42, во неделното интервју на Радио Слободна Европа.The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.