Ada Gatti со неверојатна празнична понуда

03.01.2018 | 12:58
Прочитано: 3108

Се наоѓаме во најубавиот период од годината. Период на новогодишните и божиќните празници кога е присутна и се чувствува новогодишната магија. Моменти кои си ги посветуваме на себе и нашите најблиски, кога споделуваме љубов и среќа, а и подаруваме. 

Искористете ги празничните попусти во Ada Gatti и подарете си нешто себе си или на своите најблиски.

 


Јана Серафимова
The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.