24 Од се срце 20-01-2015

Тема: Крале Марко туризам Гостин: Гордана Јанакиевска - проект менаџер

Емисии

15.09.2018 - 02:18
Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски најави дека партијата нема да повика на бојкот на референдумот... Антонио Милошоски најави дека ќе бојкотира уште пред неговата партија да го соопшти ставот... За власта одлуката да не се излезе на референдум, не е патриотски чин, туку кукавичлук... Мичел, Меркел, Столтенберг, Курц, Могерини и многу други државници, дипломати изминатиов период ја посетија Македонија и испратија пораки, граѓаните да не ја испуштаат шансата за влез во НАТО и преговори со ЕУ, да излезат и да гласаат „за“... Во 24 анализа, дебата со Фросина Ременски од СДСМ и поранешниот министер за надворешни работи, Антонио Милошоски.
14.09.2018 - 17:22
Тема: Која е причината што ни е валкана државата?
14.09.2018 - 17:22
Тема: Рак на панкреас Гостин: проф. д-р Драгослав Младеновиќ-ссци. абдоминален хирург
14.09.2018 - 10:27