24 Од се срце 20-01-2015

Тема: Крале Марко туризам Гостин: Гордана Јанакиевска - проект менаџер

Емисии

13.09.2018 - 16:58
Тема: Мицкоски за тв 24: Не повикувам за бојкот на референдумот
13.09.2018 - 15:14
Сив чад од „Белата палата“ на ВМРО-ДПМНЕ доцна синоќа, став има, но став нема. Што всушност кажа лидерот на опозицијата - дел меѓу редови прочитаа повик за бојкот, дел пак препознаа „дил“ со Зоран Заев за преќутно помагање на референдумот. Ја крева ли цената за пазар за амнестија за уставните измени? Ќе си оди ли Мицкоски од кормилото на ВМРО-ДПМНЕ по само 9 месеци, доколку власта добие поддршка за Договорот од Преспа? Интервју со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски
13.09.2018 - 11:27
Третман на проблематична кожа Гостин: Емилија Продановска, фармацевт
13.09.2018 - 11:15
Најпознатиот македонски јутјубер „GP“ со 100.000 претплатници на Јутјуб Гостин: Марко „GP“ Марковиќ